Літературно-науковий альманах

Випускний бум на факультеті

Зворушливо та яскраво пройшов випускний бакалаврів, спеціалістів та магістрів на факультеті української філології та журналістики. Студентська молодь, науково-педагогічний колектив, родичі та друзі випускників зібрались в Актовій залі, щоб відсвяткувати важливий етап у житті кожного студента – отримання диплома. Яскравий феєрверк емоцій, радісні усмішки, дотепні жарти, щирі і добрі побажання панували на святі.

Першою випускників привітала Наталія Петрівна Шеремета, заступник декана з навчально-методичної роботи. Вона зазначила, що перед кожним випускником відкривається новий шлях – шлях звершень та професійних здобутків. Також привітали випускників їхні куратори –Олена Миколаївна КолупаєваРимма Іванівна Монастирська та Людмила Іванівна Починок.

 

Фото – Студентський меридіан

Під час святкування студенти радо отримували жадані дипломи, дякували улюбленим викладачам та дивували присутніх запальним концертом. Вони танцювали, співали пісню з авторським текстом, виголошували зворушливі слова подяки та навіть презентували короткометражку (від студентів (вже бакалаврів!) спеціальності “журналістика”).

 

Фото – Студентський меридіан

Не забули виразити подяку своїм наставникам і самі випускники — з особистою промовою до викладачів, студентів та гостей звернулися  Василь Арович, Анастасія Ясинецька, Інна Базилюк та  Оксана Пасічник.

Урочистості підійшли до завершення, втім згодом на випускників-бакалаврів чекають нові фахові випробування – вступні іспити на здобуття кваліфікаційного рівня “магістр”. А інших випускників – цікаве та насичене професійне життя.