Знайомство з автором: Марина Ложкіна

Я, Ложкіна Марина Миколаївна, народилася 28 березня 1990 року в м. Шепетівка Хмельницької області. У 1996 році пішла у перший клас Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. У 2003 – закінчила 5 років навчання в Шепетівській дитячій музичній школі за класом «Бандура». З 2005 до 2007 року навчалася у Шепетівському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті за спеціальністю «Бухгалтерський облік».

У 2007 році вступила до Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка на факультет української філології та журналістики. Спеціальність – «Журналістика». У червні 2012 р. закінчила університет з дипломом Спеціаліста.

Того ж року пройшла навчання в Українському Католицькому Університеті в Інституті лідерства та управління (м. Львів) за програмою «Управління неприбутковими організаціями».

Також відвідала тренінг «Стандарти та етика інформаційної журналістики» в МГО «Інтерньюз-Україна» (м. Київ).

У 2013 році прослухала цикл тренінгів від «Творчий центр ТЦК» (м. Київ) «Менеджмент неурядових організацій», «Нові медіа в практиці роботи благодійної організації», «Стратегічне планування».

Того ж року пройшла тренінг «Ефективний менеджмент волонтерських програм від Центру волонтеріату «Добра Воля» в м. Вінниця.

В 2014 році відвідала Школу свідомого громадянина від Відкритого Університету Майдану в м. Кам’янець-Подільський.

2014-2015 рр. відвідувала семінари Програми з посилення спроможностей громадянського суспільства в країнах Східного партнерства від ІСАР «Єднання» в м. Ірпінь.

2014-2015 рр. відвідала цикл семінарів-практикумів «Местные выборы-2015. Ведение кампании в новых условиях» (м. Київ).

З початку 2011 року почала працювати в корпорації «Сварог Вест Груп» фахівцем відділу зв’язків з громадськістю та пресою. Того ж року за сумісництвом працювала в Благодійному фонді «Зміцнення громад» за посадою журналіст, а впродовж 2012 – випусковий редактор корпоративної газети.

З 2013 року до тепер працюю в Благодійному фонді «Зміцнення громад» за посадою менеджер (управитель) з соціальної роботи (http://mitsna-gromada.org.ua/struktura).

2012-2013 рр. була помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата України VII скликання С.В. Буряка.

З 2011 року до тепер є членом Молодіжної громадської організації «КЕДР» та керівником школи журналістської майстерності (м. Шепетівка).

З 2014 року є прихильником Національної скаутської організації ПЛАСТ (з надією, що впродовж 2015 вдасться скласти присягу).

Усі матеріали автора можна переглянути та завантажити у форматі .pdf :

Svaroge_Kolo_44

Svaroge_Kolo_45