Думки на папері Літературно-науковий альманах Студенти

Знайомство з автором: Тетяна Житнюк

zC5ORBBtOKoBIO:

Я, Житнюк Тетяна Миколаївна, народилася 9 серпня 1991 року в с. Вишневе Шепетівського району Хмельницької області. В 1998 році пішла у перший клас Хмельницького навчально-виховного комплексу №10. В 1999 році змінила школу. Тому, з другого і вже по одинадцятий клас навчалася у Хмельницькій загальноосвітній середній школі №7.

Впродовж 2004-2007 років навчалася у Хмельницькій хоровій студії «Тоніка» по класу у «фортепіано».

У 2007 році отримала диплом з відзнакою про неповну середню освіту. Рік закінчення школи – 2009. Отримала сертифікат про повну середню освіту.

У 2009 році вступила до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, спеціальність «Журналістика». Під час навчання публікувалася у газеті кафедри журналістики «Антена» та університетському виданні «Студентський меридіан».

Впродовж 13-20 вересня 2010 року проходила пасивну практику в редакції Хмельницької газети «Діловий тижневик «ВСІМ» на посаді кореспондента.

Восени 2010 року приймала участь у конференції з питань захисту прав жінок та дітей з гаслом «Насильство – системна помилка!» з відомим українським журналістикознавцем І. Ф. Івановим.

Впродовж 27 червня – 24 липня 2011 року я проходила активну практику в газеті «Діловий тижневик «ВСІМ»» (Хмельницький), перебувала на посаді журналіста.

У 2011 році була призначена відповідальною за дизайном та версткою факультетської газети «Га?zett@», а також була активним дописувачем видання.

18 квітня 2012 року приймала участь у науковій конференції студентів та магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи за 2012 р. підсекції «Журналістика», в якій посіла перше місце із науковою працею під назвою «Специфіка використання кореспонденції у пресі кінця ХІХ – поч. ХХ ст.»

Весною 2012 року була волонтером від VІІ Акція Всеукраїнського благодійного фонду «Від серця до серця».

З 4 червня по 15 липня 2012 року проходила активну практику у Шепетівській ТОВ ТРК «Шанс».

Неодноразово публікувалася на сайті хмельницької молоді – «Хмельницький молодіжний портал» (mol.km.ua).

6-13 вересня 2012 року була учасником міжнародної студентської науково-практичної конференції «Різнорідність культурного простору: історія і перспективи», яка відбувалася у межах інтеграційного проекту для студентів, магістрантів та аспірантів «Школа Відкритого Розуму» в Кельцах (Польща). Під час майстер-класів пройшла тренінг у сфері методологій гуманітарних наук та виступила з доповіддю («Еволюція визначення та використання кореспонденції у ХХ-ХХІ ст.») на семінарі.

6-13 вересня 2012 року проходила  виробничу практику в Університеті Яна Кохановського в м. Кельце (Польща).

18 квітня 2013 року була учасником наукової конференції студентів та магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи за 2013 р. Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Представлена тема «Авторське «Я» журналіста в об’єктивному висвітленні футбольного репортажу на сторінках журналу «Футбол»» (ІІ місце).

16-21 червня 2013 року стала учасником міжнародної студентської науково-практичної конференції «Різнорідність культурного простору: історія і перспективи»,  яка відбувалася у межах інтеграційного проекту для студентів, магістрантів та аспірантів «Школа Відкритого Розуму» в Кам’янці-Подільському. Під час майстер-класів пройшла тренінг у сфері методологій гуманітарних наук та виступила з доповіддю («Специфіка впливу суб’єктивного висвітлення футбольного репортажу на культурний розвиток суспільства») на семінарі.

У 2013 році закінчила повний курс згаданого університету за спеціальністю «Журналістика» і отримала диплом бакалавра.

У тому ж році вступила в магістратуру Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, спеціальність «Журналістика». Протягом навчання в магістратурі, була відповідальною за комп’ютерну верстку факультетського видання «Студ-info», а також активним дописувачем газети.

31 січня 2015 року закінчила навчання у магістратурі, отримала диплом з відзнакою. Отримала фах — журналіст, магістр, викладач вищих навчальних закладів.

З березня цього року офіційно працюю PR-менеджером і керівником Департаменту зв’язків із громадськістю оздоровчо-розважального комплексу «СВ-Клуб» (м.Хмельницький).

Сімейний стан – неодружена.