Літературно-науковий альманах

Студенти факультету здобули перемогу на фестивалі «Кіномедіа»

24 лютого відбулася церемонія нагородження переможців фестивалю короткометражних фільмів «Кіномедіа-2016», організованого Незалежною асоціацією телерадіомовників. Це некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!».

Впоратися із цим нелегким завданням вирішили й студенти К-ПНУ імені Івана Огієнка. Свій фільм у залежності від його жанру можна поділити на різні номінації, а саме «Документальне кіно», «Художнє (ігрове) кіно», «Експериментальне кіно», «Анімаційне кіно».

Серед фіналістів фестивалю відзначилися студенти нашого університету, зокрема факультету української філології та журналістики:

Номінація “Анімаційне кіно” – “Вхід в систему”, “Один” (режисер Аліна Туришин, студентка 1 курсу);
номінація “Ігрове кіно” – “Вони шпигують за тобою” (режисери Вікторія Саричева, Ольга Банах, студентки 3-го курсу) та фільм “Sensation” – режисери Василь Арович, Юлія Боднар, студенти 4-го курсу).

За перемогу у спеціальному конкурсі анімаційних фільмів на тему «Медіаграмотність» перше місце виборов фільм «Be smart» – Іванни Шептицької, випускниці нашого факультету.

Гран-прі фестивалю виборов анімаційний фільм «InfSide» режисера Тетяни Ясінчук (магістрантка факультету української філології та журналістики). Головна теза фільму – «Inf – означає інформація».

Переможець у номінації «Документальне кіно» – фільм «Гра вдвох» від Діани Грушанської, Юлії Бараболі та Максима Тимінського, що змальовує історію звичайного молодого хлопця, який потрапляє у віртуальний світ, де фейсбук диктує свої правила.


Цього року роботи учасників оцінювало журі, до якого увійшли:

Володимир Войтенко – український кінознавець, головний редактор сайтів «Кіноколо» і «Сценарна майстерня», ведучий авторської телепрограми «Арґумент-кіно»;

Анна Дем’яненко– українська режисерка, сценаристка;

Ярослава Руденко-Шведова – українська художниця-мультиплікатор, режисерка, сценаристка;

Михайлина Скорик– медіатренерка;

Мар’яна Закусило– журналістка, заступниця шеф-редактора інтернет-видання «Детектор медіа».

Вітаємо з перемогою, бажаємо на цьому не зупинятися!

Фестиваль щороку організовує Незалежна асоціація телерадіомовників за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED) та фонду SIDA.

meridian.kpnu.edu.ua