Олександра Волковинського нагородили почесною грамотою

Вони зіштовхують думки, перевертають піраміди, складають факти, наче пазли, щоб інші могли побачити цілісну картину. Вони можуть використати одне й те саме слово і як зброю, і як заспокійливе. Вони – нервова система суспільства, що швидко реагує на будь-які зміни настроїв. Сьогодні своє професійне свято відзначають журналісти.

Так, напередодні Дня журналіста, Почесною грамотою Хмельницької ОДА за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну підготовку журналістських кадрів, активну творчу і наукову діяльність та з нагоди Дня журналіста нагородили професора Олександра Волковинського, доктора філологічних наук, завідувача кафедрою журналістики Кам’янець-Подільської національного університету імені Івана Огієнка.

Оксана Грушанська