Студентка К-ПНУ у фіналі всеукраїнського фестивалю “КІНОМЕДІА”

Містер Лінк – персонаж мультиплікаційного ролику «Подорож мережею» –  набуває в інтернеті все більшої популярності. Харизматичний пластиліновий чоловічок, який занадто необачно залишав свої особисті дані, заплутався в соціальних мережах і знаходиться під загрозою психологічної атаки.

– Містер Лінк – це кожен, хто має свою сторінку в інтренеті, – розповідає авторка проекту Аліна Туришин, студентка 1 курсу факультету української філології та журналістики. – На жаль, сьогодні мало хто по справжньому розуміє, до чого може призвести ось ця «відкритість» в соціальних мережах. І я зараз не лише про номера мобільних телефонів, чи адреси. Перш за все – про думки й фотографії.  Людина стає вразливою через такі речі, на неї легше впливати. По суті, профіль особистості – це пряма інструкція як нею маніпулювати.

Аліна Туршин вже презентувала роботу на всукраїнському фестивалі «Кіномедіа» у Львові, де пройшла у  наступний тур. На цьому зупинятись, звісно, не збирається.

Оксана Грушанська