Отримання стипендії в 2017 році: рейтинг успішності студентів

Рейтинг студентів факультету української філології та жуналістики.

Чи маю я право на стипендію, якщо середній бал оцінок на сесії становить… Саме це питання найчастіше цікавить студента. Рейтинг успішності складається на підставі вимірів навчальних досягнень здобувачів вищої освіти з кожного предмету. Такий порядок регламентовано Постановою Кабміна «Про внесення змін до стипендіального забезпечення». Рейтинг формується за результатами успішності в навчальному семестрі — на підставі оцінки з кожної дисципліни.

Розмір стипендій 2017

Визначається категорією навчального закладу, рейтингом показників успішності слухача і наявністю підстав для призначення додаткових державних пільг.

Суми стипендіального забезпечення, встановлені Урядом на 2017 рік:

• стандартна стипендія для студента ВНЗ — 1100 гривень;
  • мінімальний розмір стипендії учня ПТУ — 415 гривень;
  • підвищена стипендія — до 2360 гривень;
  • соціальні стипендії — до 2000 гривень.

Якщо стипендіат має право на призначення кількох академічних стипендій, нарахування підлягає лише одна — більшого розміру. Винятком є випадки, коли інше прямо передбачено діючим законодавством.