Daily Archives: жовтня 4, 2018

ЗАПРОШУЄМО НА ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ БРИТАНСЬКОЇ РАДИ

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка запрошує взяти участь у тренінгу, що відбуватиметься в рамках проекту Британської Ради «Активні Громадяни» («Active Citizens»).

На тренігу ти дізнаєшся що таке міжкультурний діалог, співпраця в громаді, познайомишся із активними людьми, та головне – отримаєш сертифікат із яким ти матимеш змогуотримати фінансування в розмірі 15 тисяч гривень на реалізацію своєї ідеї.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам, забезпеченні сталого розвитку та побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Приходь 16 жовтня, в 308 аудиторію Головного корпусу Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та стань рушієм змін у своїй громаді!

Для проходження навчання потрібно зареєструватись за посиланням.

Детальніша інформація про проект “Active Citizens” – на сайті Британської ради.

Відділ міжнародних зв’язків