Студент дня: Анастасія Отвіновська

Рубрика “Студент дня” продовжує знайомити читачів  зі студентами нашого вишу. І  «студентом дня» сьогодні стала  Анастасія Отвіновська, студентка третього курсу факультету: українська філологія та журналістика.

Улюблене місце в університеті:

Упродовж трьох років навчання вподобала собі різні місця на факультеті та в університеті. Перше з-поміж них – це наша кафедра журналістики. Здається, там і заняття проходять по-особливому. Проте не хочу оминути й інше улюблене місце наших студентів – їдальню, адже там завжди смачно, а кава неодмінно бадьорить настрій.

Чому саме такий напрям у навчанні ти обрала?

Я завжди була далека від математики, фізики і тд. Мені це було нецікаво. Для мене важливо творити щось особливе, незвичне! Моя спеціальність – реклама та зв’язки з громадськістю. Ще ніколи я не пожалкувала, що обрала саме цей напрям! Ви знаєте, що ми робимо на заняттях? Створюємо рекламні ролики, продумуємо стратегії рекламних кампаній, знаходимо вихід із кризових ситуацій, вивчаємо інноваційні технології, цікаві дисципліни, що допоможуть у майбутньому стати справжнім фахівцем своєї справи. Це професія моєї мрії, яка є не тільки сучасною, але й креативною!

Найкраща підготовка до сесії.

Потрібно вчитися, вчитися, вчитися й завжди опиратися на свої знання, а не на роздруковані шпаргалки.

Ідеальний обід студента: Буду лаконічна. У мене кава на всі випадки життя.

Чи береш ти активну участь у заходах університету, факультету?

Так. Брала участь у виставах, організації свят, у факультетському балі. Похвалюся Вам : здобула титул королеви балу.

Активна участь в житті університету дає нові знайомства, емоції, відкриває вас як особистіть.

Твої поради першокурсникам щодо навчання.

Ніколи не сидіть на місці, хапайтеся за будь-які креативні ідеї, проєкти – тоді вам буде цікаво жити.

Анна Омелянчук, студентка першого курсу

факультету української філології та журналістики