Літературно-науковий альманах

Дорогі друзі, викладачі, студенти, абітурієнти та гості альманаху!

 

В епоху розквіту Інтернет-технологій та електронних видань неможливо не йти в ногу з часом. Наш університет і, зокрема, наша кафедра журналістики, завжди славилась своєю історією, особистостями та їх творчими доробками. Однак дуже часто поставала проблема популяризації творчого таланту та потенціалу наших студентів та викладачів.

Уже сьогодні ми раді повідомити, що це питання нарешті вирішене. Перед Вами – перший “Літературно-науковий альманах” кафедри журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Більше того, це перше науково-художнє Інтернет-видання, створене у межах нашого університету, що увібрало у себе творчість усіх, хто навчається у нашому ВУЗі на спеціальності “Журналістика”.

Від нашого народження – 15 березня 2015 року – минуло не так багато часу, проте вже за такий короткий термін спільними зусиллями ми створили видання, чия журналістська сила незабаром стане відчутнішою, незламнішою, ніж у своєму зародку. І цей голос талантів, неспинний та сильний, лунатиме ще довгі віки, залишаючи безліч соковитих слів своїм нащадкам.

Щиро сподіваємося на Вашу підтримку, вболівання та співпереживання у розвиткові цієї світлої та доброї справи! Ми вдячні усім авторам – студентам, викладачам, випускникам за їх наукові та публіцистичні праці, які органічно поєдналися у цьому проекті.

Нехай Вас ніколи не покидає муза, думки, ваша головна зброя – слово. Творіть на благо нашої кафедри, університету, Святої Батьківщини – України!

І хай береже Вас Господь! Успіхів у всіх творчих зачинаннях!

 

З повагою та любов’ю,

редакційний колектив “Літературно-наукового альманаху”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.