Daily Archives: липня 1, 2015

Викладачі Літературно-науковий альманах

Обмін досвідом з німецькими колегами-журналістами

119-25 червня 2015р. на базі Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся українсько-німецький міжнародний семінар «Громадські медіа для міжкультурного та політичного діалогу». Організаторами заходу виступили Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, «Форум українських журналістів» (Україна), Асоціація «Bürgerhaus Bennohaus (AK-Ost)» у взаємодії з «Offenen Kanal TV-Ludwigshaften», «Bundesverband der Bürger und Ausbildungsmedien (BVBAM), Асоціація «European Youth4media Network» (Німеччина), НСЖУ та МЗС ФРН. За результатами конкурсу було відібрано 20 українських учасників.

Основною метою проекту є обмін досвідом між німецькими та українськими студентами напряму «Журналістика», викладачами, практикуючими журналістами та громадськими діячами. Після закінчення проекту передбачається створення спільних проектів, зокрема формування медіацентру громадських медіа в Україні. Continue reading