Стейкхолдери

Відгуки на ОП «Журналістика»

Відгук Т.А. Ясінчук

Відгук В.В. Савчук

Відгук Л.А. Путькалець

Відгук Л.С.Тімкова

Відгук Т.І.Коваль

Відгук Т.І. Шевчук

 

Рецензії на ОП «Журналістика»

Рецензія А.В. Бабляк

Рецензія Н.М. Поплавської

Зустрічі зі стейкхолдерами


Тренінг для представників фахової спільноти вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти Дунаєвецької ТГ

10 січня в межах співпраці з Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка, Центром ПРПП Дунаєвецької міської ради спільно з ГО “Подільська освітня платформа” відбувся сертифікований (15 годин) тренінг “Імплементація інфомедійної грамотності в дисципліни гуманітарного циклу” для представників фахової спільноти вчителів української мови та літератури ЗЗСО Дунаєвецької ТГ.

Зустріч провели Оксана Почапська, доцент кафедри журналістики, кандидат наук із соціальних комунікацій, та Олег Рарицький, доктор філологічних наук, завідувач кафедри української літератури і компаративістики.

 

Під час тренінгу детально зупинилися на аналізі соціальних мереж, правилах перевірки інформації, клікбейтових маніпуляціях, обговорили питання, як не дати себе обманути і водночас розкрити інформаційну бульбашку. Педагогів ознайомили з різними способами використання цифрових технологій. Особливо корисною для словесників була рубрика щодо інтеграції інфомедійної грамотності в навчальні матеріали. Зупинились на основах критичного мислення та медійних форматах, які можна використовувати на уроках української мови та літератури, окресили аналіз медіаповідомлень. Розплутали клубок стереотипів, відпрацювали вправи: «Фактчекінг біографії Лесі Українки», «Вчимось готувати промову для публічного виступу».

Центр ПРПП Дунаєвецької міської ради висловлює подяку доценту кафедри журналістики, кандидату наук із соціальних комунікацій Оксані Почапській, та доктору філологічних наук, завідувачу кафедри української літератури і компаративістики Олегу Рарицькому за цікавий, насичений, продуктивний захід, змістовний діалог із педагогами та презентацію нових форм і методів роботи із сучасним учнівством.

Продовжуємо позитивну тенденцію співпраці в напрямі інноваційної діяльності, передбаченої укладеним Договором  між Центром ПРПП Дунаєвецької міської ради та ГО “Подільська освітня платформа”.

Наталія Чумак, консультант Комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників”

Дунаєвецької міської ради, пресцентр К-ПНУ

 

Відбулося чергове засідання Ради роботодавців К-ПНУ

05 листопада 2021 року відбулося чергове засідання Ради роботодавців у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Розпочав засідання голова Ради роботодавців Сергій Мельник, начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, який ознайомив присутніх із порядком денним, що передбачав розгляд таких питань:

– затвердження плану роботи Ради роботодавців на друге півріччя 2021 р. (доповідач – Сергій Мельник, начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради);

– аналіз зауважень та пропозицій експертних груп і галузевих експертних рад НАЗЯВО, зроблених під час акредитації освітніх програм: Біологія (доповідач – гарант, доцент Микола Матвєєв); Соціальна допомога (доповідач – гарант, доцент Тетяна Опалюк), Реставрація творів мистецтва (доповідач – гарант, старший викладач Іван Підгурний) та Психологія (доповідач – гарант, професор Ліана Онуфрієва);

– щодо врахування пропозицій роботодавців при розробці та перегляді ОПП спеціальностей Середня освіта (Біологія) (доповідач – гарант, доцент Наталія Казанішена) та спеціальності Журналістика (доповідач – гарант, доцент Оксана Почапська).

До обговорення питань долучився перший проректор Володимир Дубінський, який наголосив на важливості залучення роботодавців до організації освітнього процесу, оцінки якості підготовки фахівців.

Про необхідність співпраці з роботодавцями у процесі моніторингу та аналізу освітніх програм, залучення їх до розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти наголосив керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук.

За результатами обговорення питань порядку денного було ухвалено відповідні рішення.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки

та сприяння працевлаштуванню випускників університету

 

Зустріч зі стейкхолдерами

До студентів-журналістів завітала продюсерка UA: Поділля Любов Тімкова

16 вересня до студентів факультету української філології та журналістики спеціальності Журналістика завітала продюсерка UA: Поділля Любов Тімкова. Говорили про особливості розвитку регіональної журналістики, про тенденції ринку і перспективи працевлаштування майбутніх випускників. Любов Тімкова представила новий напрям співпраці суспільного телебачення із підбором кадрів і проєктів – конкурс ідей, у якому можуть брати участь, зокрема, і студенти журналістських відділень.

Пресцентр