Виховна робота зі студентами

Анкетування
Рівень задоволення потреб та інтересів здобувачів вищої освіти https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdESR1A-pdh1i-Sj4pdMzaOr2vsP8T9TsYTGopKSW3RloriIQ/viewform
Події
ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ-ЖУРНАЛІСТІВ
21 вересня 2021 року відбулася посвята в студенти першокурсників спеціальності 061 Журналістика. Вона пройшла у формі квесту з різними завданнями, які мали на меті розвинути творчі здібності студентів, ознайомити їх зі специфікою майбутньої професії, налаштувати на навчальний процес та адаптуватися до студентського життя. Захід організували та провели куратор і студенти 3 курсу.

Профорієнтаційна робота науково-педагогічних працівників факультету української філології та журналістики у школах Кам’янця-Подільського

17 березня науково-педагогічні працівники факультету української філології та журналістики відвідали заклади загальної середньої освіти Кам’янця-Подільського з метою ознайомлення учнів із діяльністю К-ПНУ та особливостями вступної кампанії у 2021 р.

Зокрема, завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор  Людмила Марчук зустрілася з учнями Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи №16 I-III ступенів. Людмила Миколаївна розповіла про історію закладу вищої освіти, закцентувала увагу славних традиціях першого Українського державного університету в Україні та його визнаних наукових школах, продемонструвала відео звернення студентів і випускників вишу до майбутніх абітурієнтів.

 

Заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри журналістики Лариса Громик поспілкувалася з одинадцятикласниками Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 та розповіла про переваги навчання в К-ПНУ. 

Кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри журналістики Наталія Загоруйко мала нагоду зустрітися з майбутніми абітурієнтами Кам’янець-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 в режимі онлайн. Наталія Анатоліївна розповіла про особливості вступної кампанії 2020 р. та цікаве студентське дозвілля.

Пресцентр

 

День рекламного буму

23 жовтня студенти факультету української філології та журналістики в К-ПНУ імені Івана Огієнка спеціальності 061 Журналістика за освітньою програмою «Реклама і зв’язки з громадськістю» відсвяткували День рекламіста. Ініціатори організації свята – куратори академічних груп ZhR1-B17 і ZhR1-B16Наталія Загоруйко та Ірина Насмінчук.

Студенти з великим ентузіазмом взялися за створення святкової атмосфери. Щотижневі зібрання, планування та обговорення події, розподілення завдань, взаєморозуміння та спільна праця зробили своє: свято вдалося на «ура».

Найактивнішими були студенти третього курсу, котрі підготували цілу програму: колоритно прикрасили поверх логотипами, надувними кульками та іншими рекламними аксесуарами. Майбутні рекламісти запровадили дрес-код: чорні футболки з позначенням шифру своєї групи.У рекреаційній зоні розмістили плазму, на якій можна було переглядати студентські світлини. Найбільше вабила око рекламна фотозона «Ми зробили їх відомими», на фоні якої робили круті фото всі охочі.

Дуже цікавими були рекламні конкурси, де студенти, викладачі й персонал університету відповідали на запитання, які стосувалися рекламного світу, а якщо помилялися, змушені були з’їсти лимон. Оригінальним було завдання «Створити відомий бренд із поданих літер». Учасників заходу пригощали солодкими презентами. Доповнила програму весела гра «Твістер», співи з гітарою та пародія на різноманітні пісні. Студенти мали змогу поринути у світ дитинства, весело провести час. Незабутнім моментом для першокурсників стала посвята у студенти. З великим задоволенням їх привітали студенти ZhR1-B17 групи. Старшокурсники підготували врочисту програму, подарунки. Рекламісти ділилися враженнями від процесу навчання, бажаннями та планами на майбутнє.

Свято минуло на славу, залишивши після себе море позитивних емоцій та класних фото. Більше б таких креативних днів, які не лише веселили б, а й зближували студентів і викладачів!

Соломія Стрижибовт, студентка 4 курсу факультету української філології та журналістики;

фото – Анастасія Лісецька, студентка 3 курсу факультету української філології та журналістики