Корисні покликання

Корисні та цікаві сайти для студентів

 

  1. ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ В УКРАЇНИ
  2. НАЗЯВО
  3. МОН
  4. Розклад дзвінків
  5. Розклад занять
  6. Бібліотека
  7. MOODLE
  8. Центр інформаційних технологій
  9. Приймальна комісія
  10. Сайт Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка
  11. Studway (http://studway.com.ua/) – все про студентство. Новини українських студентів, мотивація та можливості для розвитку; найкращі подорожі, поради.
  12. Я, студент (http://ya-student.com.ua/) – журнал для студентів усіх поколінь.
  13. Вища освіта (http://vnz.org.ua/) – Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні та за кордоном.
  14. Добірка безкоштовних онлайн-сервісів для навчання українською. Кілька інтернет-платформ, які пропонують безкоштовні курси з різних предметів від авторитетних викладачів провідних університетів: Prometheus (https://prometheus.org.ua/), Coursera (https://www.coursera.org/), EdEra (https://www.ed-era.com/), Duolingo (https://uk.duolingo.com/), TED (https://www.ted.com/).
  15. Студентська республіка (https://studrespublika.com/vmgo.php) – Всеукраїнська молодіжна громадська організація
  16. Вікіпідручник (https://uk.wikibooks.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0_%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0)— україномовний розділ сервісу Wikibooks. Розміщено навчальні матеріали з питань енергетики, інженерії, історії, комп’ютерних наук, кулінарії, масових комунікацій, математики, мовознавства, правознавства, програмування, філософії та інших дисциплін.
  17. Медіатека електронних засобів навчання (http://nmcbook.com.ua/) У медіатеці є можливість скачати електронні посібники та підручники, підручники та навчальні посібники PDF, переглянути навчальне відео та відеолекції, відкриті онлайн-курси.
  18. studua.org (http://www.studua.org/) – незалежний ПОРТАЛ студентських самоврядувань та громадських об’єднань.
  19. Електронна бібліотека «Культура України» (http://elib.nplu.org/index.html) — інтегрований ресурс орієнтований на широке коло користувачів, в рамках якого формуються колекції, спрямовані на поширення знань про культуру України.
  20. Освітній портал™ (http://www.osvita.org.ua/) – освіта в Україні та за кордоном.
  21. STUDY.UA (https://www.study.ua/i/napravlenie.htm) – допомога в організації навчання за кордоном.
  22. Fulbright Ukraine (http://www.fulbright.org.ua/) Сайт програми академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi.
  23. Study In Ukraine Admissions for International students in Ukraine Universities (http://www.studyinukraine.org/) На англомовному сайті публікується інформація про навчання іноземних студентів у вищих навчальних закладах України.
  24. DilovaMova.com (https://www.dilovamova.com/index.php?page=1) – українське ділове мовлення.
  25. Darkell.Info (http://darkelly.info/) – освітній портал для студентів з філософських наук: філософія, логіка, етика, естетика, культурологія, релігієзнавство.
  26. Вивчаємо English (http://english-4life.com.ua/) – сайт створено для того, щоб допомогти Вам досягнути своєї мети – вивчити англійську мову. Саме тут Ви знайдете необхідні безкоштовні матеріали для якісного, ефективного та комфортного вивчення іноземної мови.
  27. polka-knig.com.ua (http://polka-knig.com.ua/) – безкоштовна бібліотека для студента.
  28. twirpx.com (http://www.twirpx.com/) – архіви студентських матеріалів; бібліотека рідкісних публікацій, освітніх книг і підручників.
  29. enic.in.ua (http://enic.in.ua/index.php/ua/) – Національний інформаційний центр академічної мобільності ENIC UKRAINE, містить інформацію про систему освіти в Україні, зразки документів і т. п.
  30. Uastudent.com (http://uastudent.com/about/) – молодіжний портал: безкоштовна бібліотека матеріалів для студентів, яка створена у вигляді інтерактивного блогу.
  31. Сток фотографій Librestock (https://librestock.com/). Фотостоки – це новинка ХХІ століття, створена, щоб безкоштовно завантажувати світлини без порушення авторських прав. Презентація, реферат, курсова, пост на фейсбуці – не забудь скористатися фото, які зробили саме для вільного розповсюдження.
  32. Платформа 750 Words (https://750words.com/). Платформа, де щодня треба писати по 750 слів. Альтернатива інтернет-щоденнику. Перш за все згодиться журналістам: тут можна занотовувати всі свої думки, а згодом переглядати й редагувати їх. Писати можна англійською, російською, українською, а також форматувати саму сторінку – змінювати тло тощо.
  33. Релаксація від Noisli (https://www.noisli.com/). Просто для заспокоєння нервів. Особливо під час сесії. На сайті можна включити різноманітні звуки природи чи гул кав’ярні у центрі міста й сідати вчитися. Чи просто релаксувати з гарячим чаєм і відчиненим вікном.
  34. Програма для створення резюме CV-maker (https://cvmkr.com/?lang=uk). Кожен третій студент зараз шукає підробіток – або після пар, або на літо. Електронні бібліотеки вакансій вимагають від користувача резюме. Створити його професійно, красиво і безкоштовно допоможе CVmaker.
  35. Онлайн-курси Eggheado (http://ww25.eggheado.com/). Eggheado – це короткі листи з цікавими розповідями на електронку. Тема може стосуватися будь-якої галузі: від психології до економіки. Читати ці маленькі статті можна в ліжку, трамваї, на парах, або пізнього вечора на лавці в парку. Приходять вони вранці. Для того, щоб підписатися, потрібно зареєструватися – вказати свою пошту, логін і пароль.
  36. Бібліотека шпаргалок TWIRPX (https://www.twirpx.com/). Це бібліотека шпаргалок для всіх – і школярів, і абітурієнтів, і студентів. Понад один мільйон файлів, які несуть цінність для кожної спеціальності: від педагогіки до механіки. Для того, щоб безкоштовно завантажити підручник чи наукову статтю, потрібна реєстрація на сайті. Платформа є російськомовною, але має багато україномовних файлів.
  37. Контролер соціальних мереж Selfcontrolapp (https://selfcontrolapp.com/). Додаток можна скачати на Mac для того, щоб соцмережі не відволікали під час підготовки до сесії\написання курсової. За його допомогою можна на певний час заблокувати усі улюблені сторінки.
  38. Моніторинг порушень в університеті Profights (https://profrights.org/). Сайт для моніторингу порушень прав студентів і викладачів. Якщо виникають проблеми з навчальним процесом чи особисто з викладачами, можна зареєструвати анонімну заявку на сайті, й професійну безкоштовну консультацію нададуть юристи. Якщо реєструєш випадок корупції, будь готовий надати мінімальні докази.