Конференції та семінари

Наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів

2-3 березня на факультеті української філології та журналістики відбулась наукова конференція викладачів, докторантів і аспірантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2020 році. Робота конференції проходила у секціях «Історії української мови та лінгвокультурології», «Граматичних, лексичних та лінгводидактичних тенденцій розвитку української мови», «Історії української літератури та компаративістики», «Текст як основна одиниця комунікації». На секційних засіданнях обговорено актуальні питання вітчизняного мовознавства, літературознавства, дидактики та журналістики.

 

ІТ і Журналістика: як потоваришувати?

10 березня студенти спеціальності 061 Журналістика ознайомилися із особливостями роботи ГО «ІТ Фортеця» та з’ясували, чому і як журналісти можуть працювати в ІТ секторі.

Перспективи успішного працевлаштування для журналістів і рекламників досить широкі. І для цього абсолютно не потрібно виїжджати за кордон чи опановувати інші професії – для цього потрібно мати бажання і готовність виходити із власної зони комфорту.

ІТ сектор в Україні починає впевнено розвиватися і утверджуватися як галузь . І ця галузь сьогодні потребує контент-менеджерів, тестувальників, а також спеціалістів, які здатні забезпечити якісний комунікативний супровід. Мова не лише про рекламну і PR-діяльність – мова про налагодження зв’язків, забезпечення чіткої комунікації не лише за межами компанії, але (і це чи не найголовніше) і всередині неї. Саме про це 10 березня ми спілкувалися із проєкт-менеджеркою, журналісткою (випускницею К-ПНУ) Анною Сірою.

Тетяна Сметанюк (фахівець із добору персоналу) ознайомила студентів із структурою організації і запропонувала здобувачам вищої освіти залишити про себе інформацію, аби була можливість контактувати і залучати до виконання певних проєктних завдань із перспективою подальшого працевлаштування.

Оксана Почапська, доцент кафедри журналістики