5 червня, напередодні Дня журналіста, у Кам’янець-Подільській міській раді відбулася урочиста зустріч із представниками медіа міста.
З нагоди Дня журналіста Людмила Марчук отримала подяку Кам’янець-Подільської міської ради



5 червня, напередодні Дня журналіста, у Кам’янець-Подільській міській раді відбулася урочиста зустріч із представниками медіа міста.

Шановні викладачі, журналісти-практики та здобувачі освіти! Щиро вітаємо Вас з Днем журналіста України!