Новини

Фотографії та натхнення. Результати конкурсу «Out of study»

Фотоконкурс «Out of study» своєрідно відобразив свободу креативності студентського дозвілля. Студенти представили понад шістдесят авторських фотографій. Яскраві кольори пейзажів відтінялися чорно-білою класикою. Переможців нагородили грамотами (хто не зміг прийти на вручення, можуть підійти до організаторів), а найкращі фотографії зайняли почесне місце біля кафедри журналістики.

Мета фотоконкурсу, за словами організаторів (Сергія Швеця, Богдани Хоми та Федіра Олексюка), – спрямувати студентів на шлях саморозвитку, розкрити оригінальні таланти у фотомистецтві. А також розвінчати міфи про студентське дозвілля. Фотоконкурс надихнув організаторів на створення ще одного проекту, пов’язаного із фотографією, тому будемо чекати нових ідей.

Фотографії, представлені учасниками, відрізнялися одна від одної за змістом, стилем, настроєм, але всіх їх об’єднав у цілісну інсталяцію вислів одного з тих, хто закоханий у мистецтво фотографії: «Фотографувати може тільки той, хто зможе вибудувати на одній осі очі, голову й серце».

Результати голосування:

1 місце – Анастасія Сербіна

2 місце – Катерина Шупарська

3 місце – Олена Митрофанюк

Богдана Хома