Новини

Магістрам урочисто вручили дипломи

10 лютого 2017 року о 15:00 у Центральному корпусі КПНУ ім. Івана Огієнка відбулось офіційне вручення дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр».
Кафедра журналістики мала честь вітати вісьмох своїх випускників, що отримали дипломи магістра зі спеціальності «журналістика».
Тепер вони мають змогу як займати провідні посади у ЗМК, так і працювати у сфері науки.
Із привітальним словом до магістрів звернувся декан факультету української філології та журналістики Коваленко Борис Олексійович. Він згадав найяскравіші моменти із навчання студентів, дав настанови магістрам на майбутнє, а також висловив щиру подяку батькам студентів.
Громик Лариса Іванівна, викладач кафедри журналістики, побажала випускникам успіху у кар’єрі, закликала не забувати рідний факультет та за будь-якої нагоди повертатися в альма-матер.
Також студенти першого курсу подарували випускникам символічний подарунок – власноруч зроблений плакат із побажаннями.
Від імені випускників до гостей та студентів з прощальною промовою звернулась Наталія Ковальчук, яка отримала диплом з відзнакою.

 

Ковальчук Наталія

“Легкої важ життєвої стежини, бажаю вам знайти якнайкращу роботу, а із студентських років запам’ятати тільки позитивні моменти. Дякую викладачам, які стали для нас “рідними” та хорошими друзями”, – сказала випускниця.
Неперевершеним доповненням свята стала цікаво підібране музичне оформлення.