Світ студентських талантів – цвіт факультету

У межах проведення тижня факультету української філології та журналістики 14 березня в актовій залі
відбувся святковий концерт «Феєрія талантів», який
організували викладачі кафедри журналістики доцент
Лариса Громик, доцент Ірина Насмінчук, асистент Оксана Лівіцька.

Студенти факультету взяли активну участь у підготовці та проведенні святкового концерту, який вразив своєю різноманітністю. Обдарованість і креативність супроводжували всі номери. Студенти зачаровували глядачів співом, акторськими здібностями, художнім декламуванням, майстерною грою на музичних інструментах, пластикою танцювальних рухів.Ведучі заходу Юлія Бараболя та Дмитро Прус професійно доповнювали кожен номер доречними коментарями.

Присутні мали чудову нагоду насолодитися вокалом Анни Вовк, Марії Герлєй, Тетяни Корник, Вікторії Кравчук, Катерини Маланчиної, Тетяни Муравської, Ольги Перепелюк, Анастасії Туганашевої.Оригінальний варіант прочитання поезії Ліни Костенко «Життя іде, і все без коректур» запропонували Аліна Довга і Марія Желізник. Авторська поезія звучала від Дарії Бановської і  Влади Мироненко.

Жартівливі сценки про вибір майбутньої професії журналіста розіграли студенти Zh1-B15 групи Юлія Бараболя, Дарія Бочуля, Діана Грушанська, Марина Ковальчук, Діана Ляшук, Вікторія Ніколаєва, Дарія Савельян, Ірина Хижа, Ольга Чуніна.Глядачів чекало багато приємних несподіванок, серед яких: віртуозна гра на фортепіано (Марія Желізник); магічний танець (Тетяна Муравська); пісня «Старі фотографії» під супровід гітари (Ярослав Мельник) і відеопрезентація (Марина Кізюн); пристрасне танго (Мирослава Побережна та Олександр Савчук). Неймовірно захопливим моментом цього святкового дійства було караоке на композицію відомого гурту «Океан Ельзи» «Все буде добре», до якого активно долучилася глядацька аудиторія разом із деканом факультету Борисом Коваленком.Свято проходило у теплій та дружній атмосфері, під час якого присутні активно підтримували учасників.

Сучасний танець у стилі hip-hop представило запальне тріо «Toxic»: Мар’яна Бурса, Валерія Сичова, Олександр Кружильний (керівник і хореограф).Особливо зворушливим номером концерту, як і минулого року, стало дефіле у вишиванках. Якщо торік свою модельну майстерність демонстрували на сцені лише дівчата, то цьогоріч до них долучилися і юнаки. Грандіозне дефіле жіночих і чоловічих вишиванок захопило своєю вишуканістю всіх глядачів. Постановниця цього номера – Вікторія Саричева.

Фінальним акордом концерту стала пісня «Це моя Україна» у виконанні Марії Герлєй і Анастасії Туганашевої. Несподіваним, казково-магічним був спецефект із блискіток-конфеті.

Концерт пройшов на одному подиху. Кожен номер – окрема маленька історія, в яку студенти вклали своє серце, талант і вогонь душі.

Драйв, гумор, харизма, підтримувані чудовим вокалом, динамічною хореографією і майстерною акторською грою, подарували глядачам ще одне незабутнє свято, враження від якого залишаться з ними надовго. Щиро дякуємо нашим студентам! Починаємо відлік часу до наступної «Феєрії талантів»!

Ірина Насмінчук, доцент кафедри журналістики;
фото – Анастасія Прозорська, студентка 3 курсу
факультету української філології та журналістики