Новини

День рекламного буму

 

23 жовтня студенти факультету української філології та журналістики в К-ПНУ імені Івана Огієнка спеціальності 061 Журналістика за освітньою програмою «Реклама і зв’язки з громадськістю» відсвяткували День рекламіста. Ініціатори організації свята – куратори академічних груп ZhR1-B17 і ZhR1-B16Наталія Загоруйко та Ірина Насмінчук.

Студенти з великим ентузіазмом взялися за створення святкової атмосфери. Щотижневі зібрання, планування та обговорення події, розподілення завдань, взаєморозуміння та спільна праця зробили своє: свято вдалося на «ура».

Найактивнішими були студенти третього курсу, котрі підготували цілу програму: колоритно прикрасили поверх логотипами, надувними кульками та іншими рекламними аксесуарами. Майбутні рекламісти запровадили дрес-код: чорні футболки з позначенням шифру своєї групи.У рекреаційній зоні розмістили плазму, на якій можна було переглядати студентські світлини. Найбільше вабила око рекламна фотозона «Ми зробили їх відомими», на фоні якої робили круті фото всі охочі.

Дуже цікавими були рекламні конкурси, де студенти, викладачі й персонал університету відповідали на запитання, які стосувалися рекламного світу, а якщо помилялися, змушені були з’їсти лимон. Оригінальним було завдання «Створити відомий бренд із поданих літер». Учасників заходу пригощали солодкими презентами. Доповнила програму весела гра «Твістер», співи з гітарою та пародія на різноманітні пісні. Студенти мали змогу поринути у світ дитинства, весело провести час.Незабутнім моментом для першокурсників стала посвята у студенти.З великим задоволенням їх привітали студенти ZhR1-B17 групи. Старшокурсники підготували врочисту програму, подарунки. Рекламісти ділилися враженнями від процесу навчання, бажаннями та планами на майбутнє.

Свято минуло на славу, залишивши після себе море позитивних емоцій та класних фото. Більше б таких креативних днів, які не лише веселили б, а й зближували студентів і викладачів!

Соломія Стрижибовт, студентка 4 курсу

факультету української філології та журналістики;

фото – Анастасія Лісецька, студентка 3 курсу

факультету української філології та журналістики