«Медіаграмотний HUB»: вільний освітньо-консультаційний простір у К-ПНУ імені Івана Огієнка

24 листопада між ГО «Подільська освітня платформа» та Кам’янець-Подільським національним університетом імені Івана Огієнка було підписано меморандум про співпрацю в межах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність».

Межах цієї співпраці планується реалізація вільного освітньо-консультаційного простору «Медіаграмотний HUB».

Мета проєкту – продовжувати роботу IREX в аспекті поширення інфо-медійної грамотності й упровадження її в навчальний процес у регіоні через проведення консультацій та розроблення програми підвищення кваліфікації для вчителів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл міста і району.

Для реалізації проєкту «Медіаграмотний HUB» залучені викладачі кафедр журналістики (Оксана Почапська, Олександр Волковинський та Олена Колупаєва), української мови (Наталія Шеремета і Наталія Ладиняк), інформатики (Олександр Слободянюк) К-ПНУ імені Івана Огієнка, також запрошені лектори, серед яких – наші випускники: Тетяна Ясінчук (неодноразова переможниця конкурсів анімаційних відео), Ольга Голуб (з досвідом викладацької і журналістської діяльності), колеги з Київського університету імені Бориса Грінченка, журналісти й громадські активісти.

Оксана Почапська, доцент кафедри журналістики