Успішна акредитація освітньої програми спеціальності 061 Журналістика

15 грудня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти ухвалено рішення про акредитацію освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 061 Журналістика. Про це написав на своїй сторінці у Facebook ректор К-ПНУ імені Івана Огієнка Сергій Копилов: “Щиро вітаю гаранта освітньої програми, доктора філологічних наук, професора Олександра Волковинського та науково-педагогічний колектив кафедри журналістики за якісну підготовку фахівців і високий професіоналізм. Бажаю колегам наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!”
Вітаємо колектив кафедри журналістики, а також стейхкхолдерів з підтвердженням високої якості підготовки фахівців!