Онлайн зустріч студентів-журналістів із успішним випускником

20 квітня 2021 р. у межах вивчення навчальної дисципліни «Журналістський фах: агенційна журналістика» відбулася онлайн-зустріч студентів Zh1-B20 групи з випускником КПНУ імені Івана Огієнка – Василем Аровичем. Модераторкою заходу стала кандидат філологічних наук, доцент Ірина Насмінчук.
Арович Василь – журналіст-практик, UGC-продюсер Суспільного мовлення (до цього працював на Радіо Свободі). Спілкування було присвячено темі «Інформаційне інтерв’ю». Василь поділився власним досвідом із майбутніми колегами: розповідав про те, як правильно розговорити інтерв’юйованого; які «казуси» бувають під час роботи у цьому жанрі; на прикладах показував, які матеріали є якісними; вчив студентів вирізняти «джинсу» з-поміж інших матеріалів ЗМІ. Надзвичайно інформативними і корисними для студентів стали практичні поради Василя. Зустріч не залишила байдужими студентів-журналістів, які охоче ставили питання спікеру.
Такий формат спілкування став чудовою нагодою урізноманітнити дистанційне навчання, а також надихнув майбутніх журналістів на плідну роботу й майбутні досягнення.
Кафедра журналістики