Привітання до 30-річчя з Дня Незалежності України

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Цьогоріч наша держава відзначає 30-річчя з Дня Незалежності. Щиро вітаємо вас із цією знаменню датою.

На жаль, ювілейну річницю ми зустрічаємо у стані війни, на сході країни й досі гинуть наші співвітчизники. Сьогодні знову виборюємо власну незалежність, яку не маємо права втратити. Віримо, що досягнення кожного з нас стануть внеском у розбудові такої Держави, якою пишатимуться наші діти та внуки.

У цей пам’ятний день бажаємо всім нам віри у щасливе майбутнє нашої України, міста, університету. Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, здійснення бажань і сподівань, успіхів у всіх починаннях.

Нехай Господь охороняє нашу Україну, кожну родину й оселю від незгод і усіляких негараздів.

З павагою –

Сергій Копилов,  ректор університету

Борис Коваленко, голова профкому працівників університету