Презентація програми Завтра.UA для здобувачів вищої освіти та їхніх наукових керівників у К-ПНУ

01 листопада на платформі ZOOM відбудеться презентація 16-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Якщо ти студент 3-6 курсів та бажаєш отримати додаткову стипендію в розмірі 2240 грн та отримати неоціненний досвід спілкування зі світовими лідерами, зокрема Стівеном Сакуром (програма HardTalk, BBC), Тоні Блером (Прем’єр-міністром Великобританії у 1997-2007 рр.), Фарідом Захарієм (CNN), Сергієм Плохієм (професором Гарвардського університету), Нілом Фергюсоном (Стенфордський університет), Нубаром Афеямом (голова компанії Moderna), Тімоті Снайдером(професором Єльського університету), Раною Форухар (журнал Financial Times), Вікторією Нуланд (заступник голови держдепу США) та ін., тоді програма Фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA» саме для тебе!

Під час онлайн-презентації в тебе буде можливість поспілкуватися зі стипендіатами програми, котрі перемогли в конкурсі під час навчання в К-ПНУ, а також поставити запитання представнику Фонду Віктора Пінчука та отримати на них вичерпні відповіді.

До участі у презентації також запрошуємо студентів 2 курсу та їхніх наукових керівників!

Зустріч відбудеться в понеділок, 01 листопада о 14.30 за покликанням.

Ідентифікатор зустрічі: 873 6617 0182 та пароль: 637733