Успішний захист дипломних робіт

23 грудня 2021 року відбувся онлайн-захист дипломних робіт магістрантів спеціальності 061 Журналістика. Зустріч відбулась через платформу Google Meet.

Студенти групи Zh1-M20 досліджували такі теми: «Особливості формування антикорупційної культури в українському суспільстві (на матеріалах інтернет-видання Кореспондент.net)», «Прийоми й методи висвітлення соціально-політичної проблематики в Інтернет-виданні Український тиждень», «Відеоблогінг у сучасному українському інформаційному просторі: стратегія виходу українських медіа в соціальні мережі YouTube і TikTok», «Перехід періодики Хмельниччини від пресової до мультимедійної журналістики», «Трансформаційні процеси в контексті цифрової журналістики», «Медіатренди сучасної української футбольної журналістики: досвід телеканалу Футбол 1», «Аксіологічні проблеми працевлаштування молоді: сучасні українські реалії», «Еволюція медіавпливу на аудиторію (на прикладі телеграм-каналу NEXTA)».

Усі студенти-магістранти продемонстрували свою плідну роботу, високий рівень професіоналізму та підготовки, представили результати дослідження своїх робіт, активно обговорювали їх із членами комісії і за результатами захисту отримали позитивні оцінки.

Екзаменаційна комісія працювала у складі: голова екзаменаційної комісії – Насмінчук Ірина Анатоліївна (кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри журналістики); члени ЕК – Волковинський Олександр Сергійович (доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри журналістики), Почапська Оксана Іванівна (кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, доцент кафедри журналістики).

Колектив кафедри журналістики вітає БонцюГригорія, Дуліченко Юлію, Желінську Наталію, Куцу Юліану, Митрофанюк Тетяну, Попова Дмитра, Пруса Дмитра, Туришин Аліну з успішним захистом та присвоєнням кваліфікації «Магістр журналістики».