Український інститут медіа та комунікації запрошує на круглий стіл «Міжнародний досвід для журналістської освіти та науки в Україні: виклики та перспективи».

Коли: 15 лютого 2023, 11:00 — 13:00

Де: Онлайн-сервіс для онлайн-конференцій Zoom.

Для присутності на онлайн-обговоренні зареєструйтеся за покликанням: https://forms.gle/yaiaoCxXvQTBTK1W6

Усі зареєстровані отримають інформацію для входу в Zoom напередодні заходу.

Анотація:

Повномасштабне вторгнення Росії потягнуло за собою неуникні зміни та виклики для навчального процесу у закладах вищої освіти. Однак, поруч із труднощами воєнного часу, з’явилися нові програми закордонних стажувань, якими скористалися багато викладачів, студентів та співробітників.  Яким є цей досвід на факультетах журналістики? Як близьке знайомство із кращими практиками медійної освіти  конвертувати у покращення якості нашого освітнього процесу? Як інтегрувати українських науковців у світовий науковий дискурс медіадосліджень? Ці проблеми — у фокусі круглого столу «Міжнародний досвід для журналістської освіти та науки в Україні: виклики та перспективи», що відбудеться 15 лютого 2023 року, з 11 по 13 год.

Питання до обговорення:

• Який міжнародний досвід мають українські факультети журналістики?
  • Як новий досвід викладачів та студентів конвертувати у розвиток української журналістської освіти? Що можна змінити в навчальному процесі?
  • Які ресурси та зміни потрібні для інтеграції  українських науковців у світовий дискурс медіадосліджень.

Доповідачі:

Роман Горбик, Седертернський університет, Швеція

Таня Локоть, Дублінський університет, Ірландія

Оксана Почапська,  Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка

Учасники обговорення:

Вікторія Романюк, Могилянська школа журналістики, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Володимир Садівничий, Сумський державний університет

Євген Соломін, Ужгородський національний університет

Ірина Мацишина, Донецький національний університет

Любов Хавкіна, Харківський національний університет

Андрій Яценко, Львівський  національний університет

Модератор:

Максим Яковлев, Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Подія транслюватиметься на фейсбук-сторінці ГО «Український інститут медіа та комунікації».

Захід відбувається у рамках проєкту Journalism Teachers’ Academy, що реалізовує ГО «Український інститут медіа та комунікації» у співпраці з Deutsche Welle Akademie за фінансової підтримки Федерального міністерства та розвитку Німеччини (BMZ)