Студенти К-ПНУ стали переможцями на фестивалі “КІНОМЕДІА”

Студенти кафедри журналістики Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка стали переможцями цьогорічного фестивалю “Кіномедіа” в номінації “Документальне кіно”. Диплом та 5 000 грн. отримали автори фільму Арович Василь, Вікнянська Інна та Шетицька Іванна.
На суд журі вони представили документальну стрічку, яка репрезентує один день із життя майбутнього журналіста і викладача кафедри журналістики. Завдяки використанню ефекту аматорської зйомки глядач переноситься по той бік екрану, адже реалістика на першому плані. Гостей церемонії нагородження радував своїм виступом гурт “Запаска”.

Цього року роботи учасників оцінювали: Володимир Тихий, український режисер-документаліст; Володимир Войтенко, головний редактор сайту “Сценарна майстерня”, ведучий авторської телепрограми “Аргумент-кіно” (1+1); Тарас Химич, режисер та кліпмейкер; Степан Коваль, режисер анімаційного кіно; Юлія Голоднікова, організатор “Майстерень громадської критики”.