Новини

Семінар-практикум для студентів-журналістів, і не тільки

 

1 квітня 2016 року в конференц-залі центрального корпусу К-ПНУ імені І. Огієнка відбувся семінар-практикум в рамках проекту «Підтримка журналістської освіти в Україні» за підтримки «Фонду розвитку ЗМІ» Посольства США в Україні. Мета проекту — всебічне сприяння роботі, навчанню, підвищенню професійної досконалості журналістів. На семінарі виступали провідні спеціалісти в галузі журналістики. Вони проводили майстер-класи на актуальні теми, які давали відповідь на проблемні запитання щодо інформації та її місця в сучасному світі.

Першим виступив Ігор Жалоба, професор, завідувач кафедри дипломатичної і консульської служби Дипломатичної академії України при МЗС України на тему: «Інформаційна діяльність дипломатичних місій України». Далі естафету перейняла Тетяна Кузнєцова, декан факультетужурналістики Національного університету «Одеська юридична академія» з майстер-класом: «До чого призводить агресія в інформаційному просторі?». Олег Романчук, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української преси факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка розповів про системний аналіз у журналістиці. Володимир Тарасюк, доцент кафедри журналістики Ужгородського національного університету, кандидат філологічних наук, розкрив сутність теми «Інформаційна операція як складова інформаційної війни».

Доповідачі закликали дотримуватися журналістських стандартів, норм та гідно виконувати журналістські обов’язки. Вони показувалипрезентації, які відповідали їх темам, аби оживити розповідь. Семінар-практикум, який тривав з 10:00 до 15:00, відвідали студенти та викладачі кафедри журналістики. Між учасниками та доповідачами розгорталася полеміка, в ході якої були з’ясовані основні проблеми та запитання. Після завершення семінару усім присутнім були вручені сертифікати про участь у майстер-класах проекту «Підтримка журналістської освіти в Україні».

Лівіцька Оксана, асистент кафедри журналістики