Новини

ЮЛІЯ БОДНАР ВИБОРОЛА ПРЕСТИЖНУ НОМІНАЦІЮ

У Рівному успішно завершився ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв`язки з громадськістю». У рамках цього заходу до Міжнародного економіко–гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука завітали 92 студенти з понад 30 вишів України.
З вітальною промовою перед гостями виступив ректор університету Анатолій Дем’янчук, який побажав учасникам удачі та творчої наснаги. Також, особливим гостем відкриття став директор Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Різун.
Першого дня студенти виконували тестові завдання із фахових дисциплін. Крім того, було проведено майстер-класи від членів журі. Наступного дня журі організували для студентів-журналістів прес-конференцію із представниками «Гарячої лінії громадського контролю» у Рівненській області. А вже через годину учасники виконували творче завдання. Насамкінець нагороди знайшли своїх переможців. Журі також не оминуло увагою кращі творчі роботи і відзначили їх спеціальними номінаціями.
Зокрема, у номінації «Повнота відтворення фактів» перемогу здобула студентка 31ж групи факультету української філології та журналістики К-ПНУ імені Івана Огієнка Юлія Боднар:
«Для мене ця номінація була справді неочікуваною. Мій репортаж містив у собі елементи певної художності та образності, тому хвилювалась, чи не стане це перепоною для відтворення усього фактологічного ряду. Але, трапилось якраз навпаки, тому я залишилась цілком задоволеною».
Цього року Рівне вперше приймало учасників олімпіади. Впродовж двох наступних років ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв`язки з громадськістю» знову відбуватиметься у МЕГУ імені Степана Дем’янчука.
Щиро вітаємо Юлію Боднар із здобуттям престижної номінації!