Фотографія: фізика і мистецтво

17 лютого студенти факультету української філології та журналістики спеціальності «Журналістика» взяли участь у майстер-класі журналіста, керівника ГО «Поділля телебачення» Дмитра Романця із мистецтва фотографії. Цей майстер-клас на базі кафедри журналістики в межах проєкту «Медіаграмотний Hub» започатковує цикл зустрічей студентів спеціальності «Журналістика» із журналістами-випускниками Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Під час майстер-класу студенти дізналися, як правильно виставляти світло, підбирати фільтри для фотоапарата, як використовувати зелене тло та вивчили особливості фокусування для виділення об’єкта, що має бути зображений на фото. Крім того, здобувачі вищої освіти мали змогу особисто попрактикуватися у виставленні світла і фільтрів, намагалися зрозуміти, у чому полягає відмінність між різними об’єктивами, а також з’ясувати їхнє призначення.

Оксана Почапська, доцент кафедри журналістики, медіатренер