Успішний захист бакалаврських

22 червня у стінах Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся захист дипломних робіт студентів 4 курсу спеціальності «061 Журналістика».

Змістовні доповіді, цікаві наукові дослідження, унікальні творчі проєкти, а також конструктивна критика і професіоналізм членів комісії забезпечили максимальну результативність. За рішенням екзаменаційної комісії, роботи усіх студентів Zh1-B17 групи відповідають кваліфікаційним вимогам – виконані на актуальну тему, дотримано методичні рекомендації, а результати досліджень і проєктів презентовано на досить високому рівні.

Тому сміливо можна привітати новоспечених бакалаврів з успішним захистом і побажати нових наукових досягнень, професійних звершень та творчого натхнення.