Захист дипломних робіт рекламістів

23 червня відбувся публічний захист дипломних робіт (проєктів) студентів ZhR1-B17 групи спеціальності 061 Журналістика за ОП Реклама та зв’язки з громадськістю.  Виступи супроводжувалися використанням мультимедійного обладнання, жвавою дискусією з проблем реклами та PR. Захист пройшов добре та невимушено, здобувачі не стримували свого хвилювання, але це тільки посприяло їхній впевненості, а екзаменаційна комісія із задоволенням та цікавістю заслухала кожного студента. Після оголошення результатів захисту студенти-рекламісти зробили пам’ятні світлини та подякували викладачам за чудові чотири роки навчання, а викладачі в свою чергу привітали студентів з успішним захистом дипломних робіт і від щирого серця побажали успіхів в житті та подальшому навчанні!