У Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка розпочав роботу консультаційний центр

У К-ПНУ розпочав роботу консультаційний центр, до якого абітурієнти можуть звернутися з питань реєстрації електронних кабінетів.

Для успішної РЕЄСТРАЦІЇ вам необхідно:

• електронна пошта з дозволених в Україні (слугуватиме логіном);
  • пароль (не менше 6 символів);
  • сертифікат ЗНО;
  • Свідоцтво/атестат про повну загальну середню освіту (диплом).

Відсканувати потрібно:

• Фото 3*4 (це фото також використовують для виготовлення студентського квитка);
  • додаток з оцінками до свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Кабінет можна зареєструвати за адресою: https://vstup.edbo.gov.ua/.

Також потрібно порахувати середній бал документа про ПЗСО за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала, який розраховують як середнє арифметичне всіх зазначених у додатку до документа про ПЗСО оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). Предмети, з яких зроблено запис «звільнений(а)» у загальну кількість не враховуються. Ці дані Ви зможете змінити тільки ДО подання ПЕРШОЇ ЗАЯВИ.