Серія тренінгів у межах «ІІІ Академії з прав людини для викладачів і викладачок журналістики»

У травні – червні 2021 року організація Free Press for Eastern Europe (Чеська Республіка) в межах роботи “ІІІ Академії з прав людини для викладачів і викладачок журналістики” провела серію тренінгів за напрямом “Висвітлення конфліктів і протестів у медіа: кращі європейські й світові практики”. У тренінгу взяла участь доцент кафедри журналістики Оксана Почапська. У межах “Академії з прав людини” такий тренінг проводять уперше. З огляду на те, що сьогодні протестні настрої, революції і війни відбуваються в усіх куточках світу, проведення тренінгів для журналістів і викладачів кафедр журналістики з такої тематики є надзвичайно актуальними. Під час тренінгу викладачі кафедр журналістики з різних університетів України спільно із журналістами-практиками, що працюють у напрямі конфліктної журналістики, не лише обговорювали юридичні й моральні аспекти висвітлення конфліктних і протестних ситуацій, але й обговорювали практичні кейси і визначали наслідки різних стратегій роботи журналіста.

“ІІІ Академія з прав людини для викладачів і викладачок журналістики” ініційована Інститутом журналістики КНУ імені Тараса Шевченка за підтримки Центру прав людини ZMINA (громадська організація), ПРООН в Україні, Міністерства закордонних справ Данії.

Пресцентр,
Оксана Почапська,