Зустріч із випускниками Кам’янець-Подільського ліцею

За підтримки ректорату та Альони Куземи, випускниці К-ПНУ, яка цьогоріч за підсумками трьох етапів виграла конкурс на посаду директора Кам’янець-Подільського ліцею, 30 вересня науково-педагогічні працівники відвідали Кам’янець-Подільський ліцей.

Завідувач кафедри політології та філософії, кандидат політичних наук Ольга Віннічук, старший викладач кафедри екології Оксана Тютюнник і старший викладач кафедри журналістики Наталія Загоруйко поспілкувалися з випускниками щодо спеціальностей, за якими виш готує фахівців. Інформація для учнів була дуже актуальною, оскільки освітній процес в ліцеї  організовано відповідно до профілів: біолого-хімічний, історичний, математичний та філологічний.

Випускники цікавилися правилами вступу до університету, студентськими дозвіллям та науковою діяльністю. Викладачі радо відповіли на поставленні запитання. Під час зустрічі учням презентували рекламні матеріали про університет, а бібліотеці закладу передали фахову літературу.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та

сприяння працевлаштуванню випускників університету