Зустріч зі студентами навчально-наукового інституту української філології та журналістики в межах Academic Mobility Platform

10 листопада 2022 року студенти навчально-наукового інституту української філології та журналістики відвідали онлайнову зустріч, організовану в межах реалізації проєкту Academic Mobility Platform. Мета проєкту популяризування з-поміж студентства програм міжнародної академічної мобільності.

На зустрічі Олександра Шамаріна, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків, ознайомила присутніх із програмами міжнародної академічної мобільності та можливостями участі в них. Цікавим для студентів було спілкування з Наталією Руй, учасницею Програмою ЄС Еразмус+, здобувачкою вищої освіти факультету іноземної філології.