КПНУ і МАН: шляхи співпраці

17 листопада 2022 року до Всесвітнього дня телебачення відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» проведено онлайн прес-пойнт «Телебачення і сучасність», у якому взяла участь і завідувач кафедри журналістики Оксана Почапська.
Організаторка Наталія Павлівна Гладун розпочала зустріч із вітання зі святом – Всесвітнім днем телебачення.
“Щоб бути професійним журналістом, потрібно постійно навчатися і самовдосконалюватися”, – такими словами завершила свій виступ генеральна директорка 33 каналу Ольга Анатоліївна Марцинко, яка розповідала про роботу сучасного телебачення в умовах війни.
Також про особливості сусіпльного мовлення в Україні розповідала продюсерка Хмельницької філії «Суспільного мовлення» Любов Степанівна Тімкова.
А наприкінці зустрічі із цікавою доповіддю “Телефейки:як дізнатися правду?” виступила Оксана Іванівна, кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка, завідувачка кафедри журналістики.