Наукові напрацювання,  Новини,  Стейкхолдери

«Цифрова грамотність для держслужбовців»: тренінг від доцента кафедри журналістики Оксани Почапської

20 серпня на запрошення Чортківської публічної  бібліотеки Чортківської міської ради доцент кафедри журналістики Оксана Почапська провела тренінг«Цифрова грамотність для держслужбовців».

Під час зустрічі поговорили про поняття цифрової грамотності та безпеки, особливості захисту власних акаунтів у соціальних мережах, а також правил користування смартфонами і персональними комп’ютерами для зменшення ризиків втрати інформації. Тренінги проводилися в межах проєкту «Медіаграмотний HUB: вільний освітній простір» за підтримки IREX і Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Пресцентр, Оксана Почапська, доцент кафедри журналістики