Новини

БОРОТЬБА З ТЮТЮНОМ ЗА ВИНАГОРОДУ: Всеукраїнський конкурс Контра FACTS

Українська Асоціація виробників тютюнових виробів «Укртютюн» За підтримки Національної спілки журналістів України та Українського інституту майбутнього оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт на тему протидії нелегальній торгівлі тютюновими виробами.

ДЛЯ КОГО: для журналістів студентів. Мета конкурсу – показати, що нелегальна торгівля шкодить бюджету. Не потрібно називати ні брендів цигарок, нічого такого. Участь можуть брати статті, надруковані у ЗМІ, в онлайн, навіть у соцмережах.

Головний приз – 40 тисяч гривень. 2 місце – 32 тис грн, 3 місце – 25 тис, а також є додаткові спеціальні відзнаки від членів журі – кожна по 20 000 грн. Плюс майстерклас від метрів журналістики – членів журі конкурсу, присвячений новітнім медіатрендам.

Це лінк, де більше інформації про сам конкурс – https://ukrtyutyun.com/contrafacts/

Це лінк з інформацією, яку можна використатити в матеріалі плюс контакти, де можна брати коментарі https://ukrtyutyun.com/contrafact/InfoPack_ContraFacts.pdf

Потрібно попередньо зареєструватися – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfIABejsoO_GU21IvxmaQ9hBAmNryudutuAL_GnEm64S94sig/viewform