Як медіа об’єднувати громади?

Саме на це питання шукатимуть відповідь 11 травня 2023 року об 11:00 год онлайн  під час дискусії  Тетяни ТРОЩИНСЬКОЇ, головної редакторки Громадського радіо, фіналістки Премії імені Георгія Ґонґадзе 2022 на тему: «Не підливати масла у вогонь: як медіа об’єднувати громади, розповідаючи про конфліктні теми».

Подію організовує Комісія з журналістської етики у партнерстві з Кафедрами журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича, а також спльно із ГО «Жінки в медіа».

Пошук скандальних клікабельних тем, недостатнє розуміння стандартів та етики професії, а також брак інформації, незнання соціальних контекстів, відсутність діалогу між різними групами суспільства можуть призводити до непорозуміння.

Модератор: Андрій КУЛИКОВ, голова Комісії з журналістської етики.

Під час вебінару поговоримо про таке:

• Що таке журналістика примирення?
  • Яка роль медіа в налагодженні порозуміння і співпраці між ВПО та приймаючими громадами.
  • Як писати етично, не дискримінуючи вразливі групи, зокрема жінок і дівчат.
  • Чи можливо журналістам працювати з конфліктними темами, дотримуючись стандартів і етики професії?

Обов’язкова реєстрація https://forms.gle/tH4XKyNdHiV47cJr8