![](https://journkaf.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/yzobrazhenye_viber_2023-11-09_14-24-54-254-1140x641.jpg)
Поняття інформаційної війни. Упередження/стереотипи
Сьогодні, 9 листопада, у переддень свята науки, професор Марчук Людмила Миколаївна прочитала гостьову лекцію для здобувачів Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського ” Поняття інформаційної війни. Упередження/стереотипи”. До розмови доєдналися здобувачі спец. Журналістика коледжу, викладачі циклової комісії спец. Журналістика, викладачі філологічних дисциплін. Старший викладач кафедри журналістики КПНУ, к.ф.н. Загоруйко Н.А. продовжила спілкування та познайомила з історією розвитку спеціальності в Огієнковому університеті, а старший викладач кафедри української мови, к.ф.н. Шевчук З.С. особливу увагу звернула на питання академічної доброчесності в публікаціях журналістів. Дякуємо за можливість професійного спілкування!
![](https://journkaf.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/1551867138185_cr-1-75x75.jpg)
![](https://journkaf.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/holovne-43-2048x2048-1-75x75.jpg)