Наукові напрацювання,  Новини

«МЕДІАРЕАЛЬНІСТЬ У ЧАСИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ВІЙН»

Cтарший викладач кафедри журналістики Анастасія Іванівна Сімашова взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «МЕДІАРЕАЛЬНІСТЬ У ЧАСИ ІНФОРМАЦІЙНИХ ВІЙН», яку організувала кафедра журналістики Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна 15 березня 2023 року.

У роботі конференції взяли участь науковці з 10 країн світу та представники навчальних закладів більшості областей України.

Цікаві дискусії відбулися за участі доктора наук із соціальних комунікацій, декана факультету журналістики, професор кафедри журналістики Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» Бідзілі Ю.М., доктора наук із соціальних комунікацій, професора кафедри міжнародної журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка Зражевської Н.І., кандидата наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики Національного авіаційного університету Мельникової-Курганової О. С. та багатьох інших.

Конференція стала важливою науковою подією, майданчиком для обговорення складних, наболілих, контраверсійних питань сфери комунікації в часи гібридної війни, а чисельна участь науковців з усієї України та закордону стала своєрідним актом підтримки колег з кафедри журналістики, які продовжують працювати в умовах воєнного Харкова.